• localisationul. Krótka 4, 18-520 Stawiski, woj. Podlaskie,
  • telŚwietlica - 86 278 5579, Biuro GOKiS oraz Biblioteka - 86 278 52 29
  • openOtwarte: Poniedziałek - Piątek, 8:00 -16:00

A A A

Czworo młodych i utalentowanych artystów z naszej Gminy wzięło udział w III Wojewódzkim Przeglądzie Amatorskiej Twórczości Teatralnej – PIKtoGRAmy. Największym przeglądzie artystów amatorskich w regionie, którego tematem przewodnim była woda, zgodnie z hasłem: „Wszystko jest z wody, z wody powstało i z wody się składa". W kategorii klas I-III wystąpiła Marlena Włodkowska w utworze  „ Naprawdę chcę”,w kategorii klas IV-VIII Gminę Stawiski reprezentował Paweł Pezowicz w utworze pt. „ Takie ładne oczy” oraz Adam Zabielski z piosenką „Kropelki”. W kategorii uczniowie szkół średnich utwór pt. „ Miłość u wód” zaśpiewała Malwina Leszczyńska”. Mimo, iż konkurs odbył się w dniach 18-19 kwietnia na wyniki musieliśmy poczekać aż do niedzieli.

 

Pomimo stresu związanego z długim oczekiwaniem na uroczystą Galę, która odbyła się w niedzielę  23 kwietnia 2023 r było warto !!!

Z ogromną dumą informujemy, że w PIKtoGRAmach 2023 w kategorii Mistrzowie Piosenki, Uczniowie Szkół Średnich I Miejsce zajęła  Malwina Leszczyńska.  Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Ogromnie dumni jesteśmy również z pozostałych naszych reprezentantów. Nie wszyscy mogą wygrać, ale ważne jest aby dać z siebie wszystko i zdobywać nowe doświadczenia, a oni zaprezentowali się rewelacyjnie. Gratulujemy.

Bardzo dziękujemy Pani Ani Podeszwik, która przygotowywała młodych artystów do przeglądu i wspierała ich przez te 2 dni. Aniu swoim zaangażowaniem zarażasz i motywujesz ich do coraz cięższej pracy.

Dziękujemy.

 

Kilka zdjęć z przegląu